top of page

Замовлення & Доставка

Якщо у вас виникли будь-які питання пишіть ВИКЛЮЧНО лише в дірект @olesya_sad_shop
 https://www.instagram.com/olesya_sad_shop/   або тисніть на сайті кнопку "написати нам"

смс стосовно ваших замовлень не приймається на головній сторінці блогера, для цього є робоча сторінка де менеджер швидко вирішить всі ваші питання. ДЯКУЄМО!
Гарантія якості

Ми завжди прагнемо відповідати високим стандартам.

Ми повертаємо Вам гроші, якщо:

1) Якість не відповідає стандартам якості

2) Товар відрізняється від фотографії на сайті.

3) Вам прийшло не те, що Ви замовляли (випадково відправили не Ваше замовлення).

Обов’язкові умови повернення коштів:

  1. Напишіть нам про ситуацію, яка у Вас склалась в інстаграм де менеджер все швидко вирішить 
    https://www.instagram.com/olesya_sad_shop/   @olesya_sad_shop 

У повідомленні детально опишіть свою проблему та номер замовлення. В окремих випадках оператор може попросити Вас зробити фотографії неякісного товару як доказ, або інші докази.

Розгляд претензії може бути від 1 до 2-ох робочих днів.

  1. Коли Ваше рішення про компенсацію буде задовільне, то ми повертаємо гроші у вигляді знижки на наступне замовлення або у вигляді грошових коштів на вказані реквізити протягом 1-3 днів. 

 

Законні умови повернення товару і грошових коштів.

Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-ХІІ, ми готові повернути Ваші гроші в разі:
- після отримання товару, якщо товар не підійшов Вам за кольором, розміром, фактурою і ін., І з дати його придбання не пройшло 14 днів.
- якщо Ви виявили заводський дефект товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо Вам кошти.

 

Доставка та оплата

Мінімальна сума замовлення 300 грн.

Відправка здійснюється після 100%-ної оплати замовлення, тільки Новою поштою.

 

Онлайн-оплата 

Оплата замовлення банківською карткою Visa або MasterCard. Доставка замовлення відбувається тільки після підтвердження оплати. Щоб оплатити замовлення банківською карткою, при оформленні замовлення, виберіть в корзині пункт Оплата онлайн (Приват24)”. Після натискання кнопки “Підтвердити замовлення”, Ви будете перенаправлені  на сторінку системи безпечних платежів, де Вам буде необхідно підтвердити оплату. 

 

УГОДА КОРИСТУВАЧА

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
Цей Договір є Договором купівлі-продажу товарів, через інтернет-магазин: https://www.olesya-sad.com/, (надалі – «Продавець») з однієї Сторони та Покупцем з іншої Сторони (в подальшому разом іменуються «Сторони», а кожна окремо – «Сторона»), що уклали цей Договір купівлі-продажу, домовившись про наступне:
1.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. За умовами цього Договору Продавець зобов’язаний передати Покупцеві Товар, що пропонується до продажу, а Покупець зобов’язаний прийняти його та оплатити на умовах та в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.
1.2. Перелік, найменування, інші характеристики Товару, що підлягають продажу за цим Договором визначаються у відповідності до діючого прейскуранта, опублікованого на інтернет-магазині https://www.olesya-sad.com/, інших відомостей про Товар, розміщених на цьому веб-сайті.
1.3. Замовлення на купівлю-продаж Товару за цим Договором здійснюється шляхом:
• оформлення замовлення через електронний портал інтернет-магазину . Порядок та правила оформлення замовлення на придбання Товару визначаються цим Договором та Правилами, розміщеними на веб-сайті:  https://www.olesya-sad.com/.
1.4. Продавець підтверджує Замовлення на Товар за цим Договором з урахуванням товарних позицій, що є на складі Продавця. Найменування, асортимент Товару, що продається за цим Договором зазначається в накладних, інших аналогічних документах, за якими здійснюється продаж Товару за цим Договором.
1.5. Продавець (в тому числі працівники, інші залучені Продавцем до виконання замовлення за умовами цього Договору особи) не несуть відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність та повноту наданої інформації при оформленні Замовлення. При цьому, Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання підтвердженого Замовлення Покупця через наданням Покупцем неповної та недостовірної інформації при оформленні Замовлення на придбання Товару за цим Договором.
1.6. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті Продавця, визначеному цим Договором, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати повну та достовірну інформацію про певні властивості і характеристики Товару.

2. УМОВИ ТА ПОРЯДОК КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРУ
2.1. Приймання-передача Товару здійснюється за місцем вказаним Покупцем у Замовленні на Товар, підтвердженому Продавцем, чи у інший спосіб, за домовленістю Сторін Договору. Доставка Товару за цим Договором здійснюється засобами поштового зв’язку, кур’єром, чи у інший спосіб, визначений за домовленістю Сторін.
2.2. Приймання-передача Товару за цим Договором оформляється накладною, іншим аналогічним документом (далі по тексту – «Документ»). Моментом переходу до Покупця права власності і всіх ризиків на Товар за цим Договором вважається дата передачі товару Покупцеві в пункті доставки Товару за умовами цього Договору. Пункт доставки за цим Договором визначається в підтвердженому Замовленні на придбання Товару за цим Договором.
2.3. Товар за цим Договором вважається переданим Продавцем та прийнятий Покупцем в момент, що є датою Документу за яким здійснюється доставка відповідного Товару. Приймаючи Товар за умовами цього Договору, Покупець підтверджує виконання відповідного Замовлення.
2.4. Кількість фактично переданого Товару вказується у накладній, іншому документі, за яким здійснюється приймання-передача Товару за цим Договором.
2.5. Якість Товару повинна відповідати вимогам державним стандартам та нормам, передбаченим для даного виду продукції. Продавець надає Покупцю документи, що підтверджують якість Товару, відповідно до чинного законодавства.
2.6. У разі неналежного виконання підтвердженого Замовлення з вини Продавця повторна поставка такого Товару здійснюється безкоштовно.

3. ЦІНА ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ
3.1. Ціна Товару визначається на підставі чинних на підприємстві Продавця Покажчиків цін (прайс-листів), прейскурантів, розміщених на веб-сайті Продавця. Ціни встановлюються в національній валюті України. Загальна вартість цього Договору визначається сумою загальних вартостей Товару, що вказані в накладних, інших аналогічних Документах за якими Покупець отримав Товар від Продавця, протягом строку дії цього Договору.
3.2. Оплата за Товар за умовами цього Договору може здійснюватись:
• післяплатою (оплата відбувається в момент отримання товару).
• оплатою онлайн (онлайн-оплата Fondy).
3.3. При здійсненні безготівкового розрахунку за Товар, Товар вважається оплаченим з моменту зарахування відповідної суми коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

4.ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
4.1. Продавець зобов’язаний:
4.1.1. Передати товар Покупцю відповідно до підтвердженого замовлення у строк, в кількості та в асортименті, узгодженому Сторонами.
4.1.2. Забезпечити Покупця всіма необхідними супровідними документами на Товар.
4.1.3. Належним чином виконувати усі інші обов’язки, встановлені даним Договором.
4.2. Продавець має право:
4.2.1. Отримати оплату за Товар в розмірі, порядку та строки, встановлені цим Договором.

4.2.2. На отримання повної та достовірної інформації від Покупця в обсязі необхідному та достатньому для належного виконання підтвердженого Замовлення за цим Договором.

4.3.Покупець зобов’язаний:
4.3.1. Прийняти Товар та своєчасно його оплатити.
4.3.2. Користуватися Товаром згідно з його цільовим призначенням.
4.3.3. Не використовувати Товар, придбаний у Продавця, в комерційних цілях.
4.4. Покупець має право:
4.4.1. Вимагати від Постачальника передачі товару на підставах та в порядку, передбаченому цим Договором;
4.4.2. Належну якість Товару та обслуговування, на безпеку Товару.
4.5. Сторони користуються іншими правами та виконують інші обов'язки, передбачені чинним законодавством України.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
5.1. За порушення умов цього Договору Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
5.2 Сторони звільняються від відповідальності за порушення своїх зобов’язань за Договором, якщо таке порушення є наслідком дії Форс-Мажорних Обставин.

6. ДІЯ ДОГОВОРУ, ІНШІ УМОВИ
6.1. Цей Договір діє з моменту його укладення до повного та належного виконання Сторонами взятих на себе за ним зобов'язань.
6.2. Цей Договір є Договором приєднання. Цей Договір вважається укладеним з моменту підтвердження Продавцем Замовлення Покупця на купівлю-продаж Товару за цим Договором.
6.3. Умови цього Договору, розміщені на веб-сайті , за посиланням  https://www.olesya-sad.com/ є публічною офертою. Подаючи Замовлення на купівлю-продаж Товару за цим Договором, Покупець беззастережно приймає всі умови, що містяться в оферті в цілому (тобто в повному обсязі і без винятків).
6.4. Цей Договір може бути достроково припиненим на підставах та в порядку, що передбачені чинним законодавством України.
6.5. Сторони погоджуються, що усі правовідносини, що виникають з цього Договору, або пов'язані із ним, у тому числі, із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною, припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності, або порушенням цього Договору, включаючи і ті з них, що не врегульовані положеннями цього Договору, регулюються цим Договором та положеннями Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», іншими нормативно-правовими актами.
6.6. Вся інформація, розміщена на інтернет-сайті  https://www.olesya-sad.com/ , є власністю Продавця.

УГОДА КОРИСТУВАЧА
Даний розділ веб-сторінки «Угода» (далі - Угода) є пропозицією розміщеною на сайті  https://www.olesya-sad.com/ (далі - «Сайт»), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ви підтверджуєте, що з моменту реєстрації на Сайті і протягом часу користування Сайтом, а також персоналізованими сервісами Сайту, ви є Користувачем Сайту аж до вашого особистого звернення в адміністрацію Сайту з вимогою про відмову від будь-яких взаємин з Сайтом.
1.2. Використання вами Сайту будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:
а) перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
б) реєстрація і / або авторизація на Сайті;
в) розміщення або вiдтворення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи, але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео-файли, які відомості та / або інша інформація;
1.3. Скориставшись будь-якою із зазначених вище можливостей з використанням Сайту ви підтверджуєте, що:
а) ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сайту;
б) приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку і зобов'язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання Сайту. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сайту;
в) Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінена Сайтом без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті або доведення до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

2. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ
2.1. Сайт здійснює продаж товару за допомогою веб-ресурсу  https://www.olesya-sad.com/ і супутніх сервісних служб Сайту.
2.2. Сайт здійснює доставку товару способами, визначеними в частині 5 цієї Угоди.
2.3. Сайт надає доступ до персоналізованих сервісів Сайту для отримання найбільш повної інформації по товарах, що вас цікавлять, створення рейтингів і відгуків, участі в конкурсних програмах та інших акціях, що проводяться Сайтом.
2.4. Справжнім ви даєте свою добровільну згоду на інформування вас про всі дії Сайту, пов'язаних з продажем товару і / або наданням послуг, в тому числі про статус виконання замовлення, а також про інші події будь-якого характеру, що відносяться до сервісів Сайту.
2.5. Згода на отримання розсилки:
Підписуючись на SMS- і email-розсилку https://www.olesya-sad.com/  або третіх осіб, уповноважених на розсилку від імені  https://www.olesya-sad.com/, в мережі Інтернет, я погоджуюся отримувати інформаційну розсилку на телефон та електронну адресу , вказану мною при підписці через сервіс підписки інформаційної розсилки на сайті https://www.olesya-sad.com/. Я проінформований про те, що в разі, якщо у мене виникне бажання відмовитися від інформаційної розсилки  https://www.olesya-sad.com/, мені буде необхідно самостійно перейти по посиланню «Відмовитися від розсилки», зазначеної в тексті повідомлень, що відправляються сайтом з електронної адреси сайту olesyasad.work@gmail.com або ж повідомити про незгоду отримання інформаційних розсилок за адресами, вказаними в розділі «Контакти» цієї Угоди. Я також даю дозвіл Сайту або третім особам, уповноваженим на розсилку від імені Сайту, збирати, зберігати та обробляти всі передані мною на адресу Сайту персональні дані (в тому числі прізвище, ім'я, по батькові та адреси електронної пошти) з метою інформування про новини та інших події Сайту.
2.6. Ви погоджуєтеся, що Сайт не несе ніякої відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або незбереження будь-яких повідомлень. При цьому Сайт залишає за собою право повторного направлення будь-якого повідомлення, в разі його неотримання Вами.
2.7. Всі питання по інформаційній підтримці Ви можете задати в Cлужбі підтримки або поштою - olesyasad.work@gmail.com 

Швидка відповідь від менеджера в інстаграмі @olesya_sad_shop

 

2.8. Ви визнаєте, що опис товару на Сайті не претендує на вичерпну інформативність і може містити неточності. Ви маєте право направити всі зауваження по опису товару Сайту в Дірект @olesya_sad_shop


2.9. Ви визнаєте, що Сайт докладає достатніх зусиль, щоб зовнішній вигляд, упаковка і характеристики товарів відповідали описам, наведеним в каталозі сайту. Одночасно Сайт доводить до вашого відома, що фактичні зовнішній вигляд, упаковка і характеристики товару можуть незначно відрізнятися від цих описів.
2.10. Ви проінформовані, що ціна і наявність товару на Сайті змінюється цілодобово без попереднього повідомлення про це і вказується в індивідуальному статусі і докладної картці товару, що відображається в каталозі на Сайті.

3.ЗОБОВ'ЯЗАННЯ КОРИСТУВАЧА ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ
3.1. Ви погоджуєтеся не використовувати сервіси Сайту з метою:
3.1.1. Завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть і / або дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірні відомості та / або образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.
3.1.2. Спонукання до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території України.
3.1.3. Порушення прав неповнолітніх осіб та / або заподіяння їм шкоди в будь-якій формі.
3.1.4. Утиск прав меншин.
3.1.5. Видачі себе за іншу людину або представника організації і / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Сайту.
3.1.6. Введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких товарів з каталогу на Сайті; некоректного порівняння товарів, а також формування негативного ставлення до осіб, які (не) користуються певними товарами, або засудження таких осіб.
3.1.7. Завантаження контенту, який ви не маєте права робити доступним за законодавством України або згідно з якими-небудь контрактними відносинами;
3.1.8. Завантаження контенту, який зачіпає і / або містить будь-який патент, торговий знак, комерційну таємницю, фірмове найменування, авторські та суміжні з ними права, а також інші права на результати інтелектуальної діяльності, що належать або правомірно використовуються третіми особами.
3.1.9. Завантаження не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації і / або спаму.
3.1.10. Збору і обробки персональних даних, інформації про приватне життя будь-яких осіб.
3.1.11. Порушення нормальної роботи Сайту.
3.1.12. Порушення українських або міжнародних норм права.
3.2. Ви погоджуєтеся не використовувати на Сайті лайливих слів, непристойних і образливих образів, порівнянь і виразів, в тому числі щодо статі, раси, національності, професії, соціальної категорії, віку, мови людини і громадянина, а також щодо організацій, органів влади, офіційних державних символів (прапорів, гербів, гімнів), релігійних символів, об'єктів культурної спадщини (пам'яток історії та культури).
3.3. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що Сайт має право (але не обов'язок) на свій розсуд відмовити в розміщенні і / або видалити будь-який контент, доступний через сервіси Сайту.

4. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
4.1. Політика конфіденційності діє відносно персональних даних, які Сайт отримав або може отримати від вас при реєстрації та / або оформленні замовлення на Сайті, і необхідні для виконання зобов'язань з боку Сайту щодо придбаного вами товару / послуги та / або вашого доступу до сервісів Сайту.
4.2. Політика конфіденційності (положення про обробку персональних даних) доступна за посиланням.

5. УМОВИ ПРИДБАННЯ ТА ДОСТАВКИ ТОВАРУ
5.1. Ви можете придбати товар на Сайті, сплативши його наступними способами: післяплатою (в момент отримання посилки), онлайн-оплатою, передоплатою на карту.
5.2. Ви погоджуєтеся, що обраний вами спосіб оплати не підлягає зміні з моменту оформлення замовлення на Сайті.
5.3. Сайт здійснює доставку товару наступними способами: кур'єрська доставка по Україні компанією «Нова пошта», доставка в пункт самовивозу. Ви маєте право вибрати будь-який зручний для вас спосіб доставки відповідно до умов доставки в свій регіон або виходячи зі своїх переваг.
5.4. Ви погоджуєтеся, що в разі неможливості передачі вам товару з вашої вини, в тому числі порушення вами терміну, протягом якого ви зобов'язані забрати товар, буде розцінюватися Сайтом як ваш відмова від товару. При цьому товар повертається Сайту, а замовлення вважається анульованим.
5.5. У разі вашої відмови від товару, а також в разі відсутності замовленого вами товару, перерахована Сайту передоплата за товар, за винятком витрат Сайту на доставку товару, буде повернута вам не пізніше ніж через 10 календарних днів з дати пред'явлення.
5.6. Всі питання, пов'язані з термінами і умовами доставки товару, ви можете направити Сайту  @olesya_sad_shop

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
6.1. Сервіси Сайту можуть містити посилання на інші ресурси. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Сайт не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх контент, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням вами контенту цих ресурсів.
6.2. Ви також погоджуєтеся з тим, що Сайт не несе ніякої відповідальності за ваші персональні дані, які ви надаєте стороннім ресурсам і / або іншим третім особам у разі переходу на них з Сайту.
6.3. Ви підтверджуєте, що Сайт не відповідає за можливу втрату і / або псування даних, яка може статися через порушення вами положень цієї Угоди, а також неправильного доступу і / або використання персоналізованих сервісів Сайту.
6.4. Відповідальність за дії неповнолітніх, включаючи придбання ними товарів з каталогу на Сайті, лежить на законних представниках неповнолітніх.
6.5. Ви погоджуєтеся, що в разі невиконання та / або неналежного виконання Сайтом зобов'язань з продажу та / або доставки вам товару в зв'язку з наданням вами недостовірних і / або недійсних даних про себе, а так само невиконання вами умов цієї Угоди, Сайт відповідальності не несе.

bottom of page